| madlenne1 a întrebat:

La o pagina de facebook poti fi admina ca:-moderator
-content creator
-menager
-advertiser
-insight analyst
ce inseamna fiecare dintre ele?

3 răspunsuri:
| YONTU a răspuns:

Buna!
Depinde de grad:
1. content creator (asta e cel mai mare)
2. menager (si tot asa)
3. advertiser
4. insight analyst (si tot asa pana la cel mai mic grad - daca este - )

| đɾεαmεɾ a răspuns:

Manager: poate administra rolurile adminilor(poate hotara cine ce este :content creator, advertiser.etc),poate crea mesaje si posta mesaje in numele pagini, crea anunturi si vizualiza descoperirile. \ Content creator: poate face aceleasi lucruri ca si managerul dar nu poate adauga sau edita functiile administratorilor. \ Moderator:poate raspunde si sterge comentarii, poate trimite mesaje in numele pagini, crea anunturi si vizualiza descoperirile. \ Advertiser: poate crea anunturi si vizualiza descoperirile(sau noutatile). \ Insight analyst: Poate vedea descoperirile(sau noutatile)... Sper ca te-am ajutat!

| laurica2001 a răspuns:

Pai totusi care e cel mai mare? Content creator sau manager? thinking