| Alejandra4785 a întrebat:

Daca pun pe cineva ca manager la o pagina ce poate face acesta?
2. daca pun pe cineva ca content creator ce poate face acesta? imi va putea lua pagina
3. daca pun pe cineva ca moderator ce pate face acesta?
4. daca pun pe cineva ca advertiser ce poate face acesta?
5 daca pun pe cineva ca insights analyst ce poate face acesta?
va rog din suflet sa imi raspundeti la intrebari promit ca dau funda la primul raspuns care imi raspunde la toate aceste intrebari!kiss

1 răspuns:
| AlleSss a răspuns:

1. Daca pui manager[fiind si tu manager]poate face orice. Inclusiv sa fure pagina si sa stearga admini. Manager sa pui doar pe cineva ce crezi intr-adevar ca merita.
2. Contentul poate face acelasi lucru ca tine, numai ca nu poate sterge sau adauga admini.
3. Moderatorii cam acelasi lucru ca contentul, numai ca nu poate crea albume.
Restul nu mai stiu, nu am incercat. Ma bazez cel mai mult pe Manager si Content.
Funda?
Bafta!