| iiDouaPuncteParanteza a întrebat:

Mam enervath de la reclama de pe FunDeal sh...am crapat ecranu de la calculator...sh acum.nujht ce sa spun la tatyyy

8 răspunsuri:
| 13 a răspuns:

Ok...Presupun ca intrebarea este, daca avem noi o idee in legatura cu ce sa-i spui? Sfatu meu, spune-i sa te duca la un psihiatru. Pentru ca sa spargi monitoru din cauza ca nu iti convine o reclama este destul de...intelegi tu ce vreau sa zic.

| Aida7893 a răspuns:

Desi nu inteleg gestul tau necugetat cand puteai doar sa apesi pe acel "x"(si mie mi-au aparut reclame pe ecran si nu m-am apucat sa dau cu monitorul de pereti), dar presupun ca poti sa ii explici ce s-a intamplat.Mai apoi, cand o sa vina reactia la pachet cu pedeapsa va trebui sa o suporti sub consecinta.Succes!happy

| AndreiZz a răspuns:

Zii ca era un tzantzarlaughing) si l-ai strivit cu pumnulbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca esti maniaca!?

| cristipetra a răspuns:

Spune-i ca ai adormit si ai dat cu capu de monitorlaughing asta era o gluma
Spune-i ca te-ai lovit de ceva cu capul te-ai pus pe scaunul de la Pc si ai vrut sa pui capu pe birou si ai dat in monitor!

| xPiinkiix a răspuns:

Zii ca au venit spiridusii si ti-au spart pc`u rolling on the floor).

zii ca ai dat cu ceva din greseala in el big grin si boom \m/

| ady98adrian a răspuns:

Spune-i ca ai avut pe birou o vaza sau ceva de genu si ai miscat putin biroul si vaza sau ce o fi si-a pierdut echilibru a dat in monitor. Na. stiu ca suna cam ciudat dar sper sa functioneze devil

| alinutza004 a răspuns:

Adevaru. Daca nu ii zici ca a bubuit monitoru mie mi s-a intamplat si ca ti s-a crapat ecranul din cauza asta sau poate ai un frate sau sora mai mic sau mai mare si ii spui ca tu cand ai venit acasa l-ai gasit crapat.