| Daisy. a întrebat:

Nu stiti niste site-uri cu paint online? da sa fie unul dragut...nu vreau sa colorez... vreau sa deseneztonguetongueplzhappy

Răspuns Câştigător
| ralucaralu a răspuns:

Sau poti incerca pe http://artpad.art.com/artpad/painter/ succes:*

12 răspunsuri:
| ralucaralu a răspuns:

Si eu stiu tot de desenatori.ro

| nuamnuvreau a răspuns:

Www.desenatori.ro...poti desena, vedea cele mai cool desene, etc/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Site-uri nu stiu, dar m-am gandit ca poate vrei un program asemanator cu paint din windows dar mult mai ca lumea. Sunt mai multe, alege din aceasta lista ce iti place: http://www.filehippo.com/software/graphics/
Iti recomant paint.net.
Sper ca te-am ajutat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.desenatori.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi pare rau dar nu prea stiusadsadsadscuze scuze scuze scuzecrying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma poti ajuta cum sa fac sa l recistrez pe paint ca sa l il l-am in cal

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa desenezi si sa stii ca si eu am paint si pot sa desenez.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da stiu