| Niko0o29 a întrebat:

O curiozitate... as dori un program in care sa pot construi case in spatiu... adica sa pot amenaja o casa in interior cu corpuri in spatiu
Stiti asa ceva? sau exista asa ceva?happy

Răspuns Câştigător
| Wehrmacht a răspuns:

Adica modelare 3d? Eu folosesc 3dsmax. Poti incerca si Maya 3d.Am mai auzit de Autocad Si Blender.Dar nu le-am incercat.N-am incercat nici Maya.

Incepi cu corpuri de baza cum ar fi cubul pe care le editezi/modelezi cum vrei tu. Dupa o zi sau doua de tutoriale pe net poti sa faci chestii complicate.Adica... o sa stii cum sa le faci dar este migalos.

3 răspunsuri:
| sosostore a răspuns:

Autocad sau acad

| Nutu09 a răspuns:

Capateli sau minicraft

| ruWssOiaLnF a răspuns:

Poti incerca mydeco, sectia roomstyler.