| Poison0fL0v3 a întrebat:

Ola! Cum pot adauga poze intr-un album pe Facebook?
:X

3 răspunsuri:
| RalucaAllen a răspuns:

Da pe profilul tau, si trebuie sa arate undeva scris `shimbati fotografia`. Daca nu ai poze apasa pe omuletul ala de la profilul tau si scrie acolo intr-un colt schimbati fotografia...sau dai la albumele tale si scrie tot intr-un colt, sus `incarca fotografii`...trebuie sa gasesti! nu e greu deloc! bafta! :* happy smug

| MyYLife a răspuns:

Pai facia asa:intri un albumul coreespunzator(unde vrei sa bagi pozele) si sus in dreapta scrie adauga fotografi simplu funda?

| Coconut a răspuns:

Intri pe albumul respectiv, si undeva sus o sa iti apara 'add photos' sa u in romana ' adauga fotografii'. Apoi dai 'select photos' sau 'selecteaza fotografiile' si apoi le alegi pe care le vrei. Succeshappy:*