| Adda16 a întrebat:

cine imi spune un nume de trupa misto; x cat mai multe. dau funda!°

Răspuns Câştigător
| joker_4329 a răspuns:

Buna
depinde ce gen asculti
eu asc hip-hop...am sati enumar cateva
indiferent,cumicu,teasta,anonim,praf in ochi,justUs(chriss),andorre,no name,bullet,bug mafia,la familia, codu penal, cedry2k,verso,grasu xxl,guess who,dudah,bling,RaGaZzO,F.A.B.,doze,esra,parter,PreSus,JuiCe,SpoocK,rama,liric,DmG, Cvdas,
UnderHopper, DaOne
si cam atat pup

11 răspunsuri:
| ionelaaa_4156 a răspuns:

Buna! si eu am o trupa de dans si am format numele din initialele numelor fetelor din trupa.fa si tu acelasi lucru ia initialele si incearca sa formezi un cuvant iti va iesii ceva sigur! si clar va fi original:*

| MetalRocker a răspuns:

Iti spun trupe de rock:
-Guns N' Roses
-Mettalica
-AC/DC
-Queen
-Led Zeppelin
-Whitesnake
-Iron Maiden
-Scorpions
-Bon Jovi
-Rolling Stones
-Deep Purple
-etc.

| SsAa a răspuns:

FunckyLove,TerraLow,WinKids,Pretyes,WhiteDancer,AngelsStars...etc. astea mi-au venit acum in minte, succes in alegerea numeleui potrivit, FUNDA?big grin

| Resource a răspuns:

Poison Kiss,Killer Babes,Unfaithful Rose, Ice on Fire, Black Damage Inventate in cateva min laughing) sper ca iti plac

| Ỷηηєs a răspuns:

Buna!
O sa-ti dau cateva nume de trupe de care ascult eubatting eyelashes
De exemplu:Evanescene, Tokio Hotel, Bring me the horizon sau Paramore:*

| dumitruanca17 a răspuns:

Candy
Bad Girls
Dandy bandy
Crush
Shake it Up(Totul pentru dans)
Shake

| dryft3r a răspuns:

Jonas,Maroon 5, Linkin Park. Sper ca am fost de ajutor!big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jonas,Linkin Park, Maroon 5.

| Marcela a răspuns:

The black pony!

| VORTEX a răspuns:

Candy Girls. bafta

| Markutzi_Pufulete_1995 a răspuns:

LoveJamaica ByRastaEndLoveJamaica sper sa-ti placa funda :*, multumesc pup