| Game9898 a întrebat:

Sall,nu stiti cat costa decodarea la >unNokia 2730 c

3 răspunsuri:
| CristianProtech a răspuns:

Salut, decodarea ar fi in jur de 20-30 de lei. Depinde din ce oras esti si la ce service gsm te duci(de ex in centrul orasului orice serviciu este relativ mai scump). Cel mai bine cand te plimbi pe strada si vezi un service de telefoane, adreseaza o intrebare referitoare la pret si afli exact.

| cosmy2000 a răspuns:

Eu am un telefon Nokia 2730c codat in Vodafone. Decodatul costa in jur de 80 de lei. Foarte scump... Sfatul meu este sa incerci sa-l vinzi...

| Dulcik4you a răspuns:

Depine de retea daca esti cosmote sau Orange 20lei daca esti Vodafone 15lei