| madalinspy a întrebat:

ieri am fost in excursie la brasov impreuna cu colegii. am vizitat castelul bran castelul peles, gradina botanica, cetatea rasnov etc. si sa trecem la subiect. la castelul bran era o chestie de speriat numita castelul groazei. si unii colegi au intrat, dar mie mi-a fost frica. si acum imi pare rau de tot. parintii nu ma pot duce deoarece tata e plecat in afara, si mama singura n-ar mege cu mine va rog! funda!

Răspuns Câştigător
| Ađřıαηηα a răspuns:

Heii.
Poi sa stii ca n-ai pierdut mare lucru.
Nu e asa interesanta crede-ma am vizitat-o si eu. Singuru' lucru care m-a ingrozit a fost un om care n-avea picioarelaughingdar nu ca m-a speriat doar ca il compatimeam straight face
Sper ca te-am ajutathappy

6 răspunsuri:
| Nolkyz a răspuns:

Nu pot decât să-ţi fac în ciudă laughing. Eu m-am luat la vorbă PE ăla fără picioare. L-am întrebat cât îl plăteşte. A fost fun.

| DyNo a răspuns:

Ba prostie mai mare nu am vazut. Ba omule, de ce nu te-ai dus atunci? Cine te manca? Nu esti decat un frustrat las.

| DyNo a răspuns:

Dupa ce ca esti un frustrat fricos si cu nervi slabi mai esti si tare in gura, daca stii ca esti un fatalau, taci dracu'.

| stef112 a răspuns:

Lool.carei intrebarea?laughing?laughinglaughinglaughing

| madalinspy explică:

Doamnee
!
cum sa-mi traca ciuda asta cum sa merg? acolo

| madalinspy explică:

Bai stii ceva? eu am pus o intrebare imi raspunzi ori te duci in mortii matii ce tupeist