| va2311paa a întrebat:

Mi-am luat the sims 2 si am ramas fara mancare si am gasit pe site mancare si am downloadat dar nu stiu cum sa o pun in joc. Daca exista si alta metoda prin care sa pot sa-mi cumpar mancare pe sims va rog sa imi spuneti daca stiti! Cel mai bun raspuns primeste funda!+vot

Răspuns Câştigător
| Agenta004 a răspuns:

Te duci in oras cu un caracter din joc, din familie, si vezi ca trebuie sa fie o institutie ceva gen market, cand ajungi acolo incepi sa cumperi fructe legume etc happy si te duci acasa si le pui in frigider. Sau poti sa te duci la telefon si sa comanzi pizza happy