| balintsebastian a întrebat:

Salll...Am descarcat Metin2 United iar cand vreau sa intru imi apare o eroare la patch, dau start game si cand ma conectez imi apare o eroare in care scrie ca servarul nu se conecteaza(asa arata la toate). Ce sa fac? Am incercat sal reinstalez da nu merge.

3 răspunsuri:
| sefu97 a răspuns:

Sall trebuie sa discarci din nou metinu uite adresa https://metin2united.com/ daca te faci pe omega regat ros te cresc eu am lvl 116happy

| ovixul a răspuns:

Descarcati net framework 2 si instaleazal si o sa iti mearga.

| gfr a răspuns:

Ba si eu mi-am instalat net framework 2 pentru metin2united dar tot eroare ce rebuie sa fac