| Romeo666 a întrebat:

Salut.As dori sa ma mut in Cluj-Napoca si sa fac Glovo doar cu autobuzele si as dori sa stiu cum pot sa imi fac un traseu sa vad cate statii am? In Bucuresti daca te ducei pe STB pe site iti arata la Trasee Planificati-va Traseul si ii dau de unde esti si pana unde vrei sa mergi si iti arata tot traseul.In Cluj nu stiu cum sa fac.

2 răspunsuri:
| dnzzzzzzzzzzzzzzz a răspuns:

Nu mai visa, nu poți face glovo cu autobuzul. La contractul de munca se menționează vehiculul (autoturism, scuter, bicicleta, trotineta). Dacă nu te încadrezi într-o categorie, nu te poți angaja.