| endery1 a întrebat:

Asi dori si eu niste exemple de nume, pentru o pagina de facebook noua, ceva legat de Andrew sau Andy, in engleza de prferabil, nu am imaginatie acum, cea mai satifacatoare primeste funda.

Thx tuturor!

3 răspunsuri:
| CupY a răspuns:

Book of Andy, Andrew Book, do the Andy dude, modern Andy, in touch with Andy, AnDrew an Andy, a simple Andy.

p.s. toate pot fi înlocuite de Andrew.

Succes!

| Saddelyx a răspuns:

Andrew Hickster, Andy Gerter. Nu sunt cine stie ce dar sper sa-ti fie de ajutor. happy

| Aby_abby_1994 a răspuns:

Eu cred ca andy e cel mai cool...andrew.nu prea cred... funda?