| Ilovemyboy a întrebat:

Saluthappy, cand vreau sa instalez jocul"The Sims3"imi cere sa introduc un cod:-s. Ce cod trebuie sa pun? Unde il gasesc? multumesc:*.

2 răspunsuri:
| Good Cat a răspuns:

Codul cerut este acela care il primesti odata cu cumpararea cd-ului de instalare.
Se numeste licence key, code etc.
Incearcale pe acestea :

- 7GTK-4P8W-4QJA-T4QL-CRLD
- GJ99-VX9Z-P4WC-FP4U-GRLD
- DF66-3M6M-UC59-6UC3-DRLD
- 7YV5-7G9K-DVXC-DDVV-GRLD

| Aliiiiiiii a răspuns:

Pai depinde ce cod iti cere.Eu am un fisier care se numeste"TS3". L-am copiat acolo unde e jocul instalat la Electronic Arts, The Sims 3, Gama, Bin si o sa-ti spuna ca mai e deja acolo si tu ii dai yes. Apoi o sa-ti mearga.