| Phineas a întrebat:

La Farmerama poti face ceva ca sa treci mai repede levelul? Se poate prin cheat engine si daca da cum?

3 răspunsuri:
| clara1122 a răspuns:

Nu se poate.Trebuie sa plantezi fructe sau legume si sa cresti animale.Altfel nu se poate. Dar pune-ti multe parcele si planteaza multe fructe si legume.Depinde si de nivel. Daca esti un nivel mai mare poti planta multe fructe si legume. Dar planteazale pe cele care iti dau multe puncte de experienta.
Imi dai fundita? Plise.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

| Sergiu_1492 a răspuns:

Salut! Se poate s-a creasca mai repede.detali la id.sergiusteaua97