| Shooter a întrebat:

Salu! Cine stie cum folosesc cheat engine la Farmerama...am vazut pe youtube un clip in care folosea cheat engine si ii cresteau plantele mult mai repede...
Funda!

1 răspuns:
| Andreiii50 a răspuns:

Il deschizi, selectezi jocul din stanga sus de sub file dupa aceea apesi value type si dai double dupa aceea scrie la value ce numar are... si ii dai first scan apoi trebuie sa se schimbe numarul... il scrii pe cel nou la value si ii dai next scan si faci asa pana iti apar 2 sau 1 numar in stanga apoi apesi pe numar bifezi la active in stanga jos si cand il inchizi te intraba daca vrei sa salvezi si apesi pe butonul Yes
Sper ca te-am ajutat