| Symonutzu a întrebat:

Stie cineva unde as putea gasi carti in limba romina, sa le citesc online sau sa le descarc? funda

1 răspuns:
| eucristina a răspuns:

De pe site-ul de mai jos>
http://www.scribd.com/

doar ca trebuie sa iti faci cont la inceput si sa uploadezi un document. orice crezi tu ca ar fi util si pentru altii, un document sau poate mai multe pe care tu le detii in propriul calculator, spre exemplu.

este un site ff bun, o spun din experienta. am gasit aici o gramada de lucruri pe care le cauta.

ti-l recomand cu placere :)