| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva unde poti alerga în afara de stadion? Sau daca stadionul este gratis? Mersi

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Poti alerga in orice parc, sau pe strazi, asa cum face toata lumea.
Pe stadion nu ai voie sa alergi, nu pentru ca nu ar fi gratis, ci pentru ca nu ai voie sa intri acolo, fara sa fii membru al acelui Club.

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Unele sunt gratis, altele nu
nu te opreste nimenis a alergi in parc sau pe strada

| cfrtobias a răspuns:

In parc sau pe unde apuci si daca e stadionul inchis sau n-are pista de alergare te lasa cineva sa intri?

Bula
| Bula a răspuns:

Poti alerga pe strada (mai parasita), in parcuri, pe camp sau chiar si in padure, pe domenii publice.

| DarthNiger a răspuns:

Alearga in parcul din orasul in care locuiesti, daca e un parc mare cu atat mai bine, ai putea sa alergi in jurul scolii sau in jurul unei cladiri.

| Gabri3l12345 a răspuns (pentru Violleta2022):

Eu sunt obisnuit sa alerg la marginea orașului, sau la tara pe camp dar e dezavantaj ca nu este asfalt dar merge(doar la tara). Eram doar curios cu stadionul cum e.Dar mi se pare o prostie asta cu clubu-ul ca daca unul nu are timp sa faca sport si fave doar in weekend, ce vina are el.O zi buna!

| Violleta2022 a răspuns (pentru Gabri3l12345):

Nu-i nici o prostie, este de altfel o chestie foarte normala peste tot in lume, ca intretinerea stadionului costa o garmada de bani si daca este libera toata lumea, poate fii accesata si folosita de betivani, drogati, smecheri care isis fac cartierul acolo, samd.
daca vrei musai sa alergi pe stadion, iti faci abonament la acel club, platesti si ai acces.
Dar la fel de bine poti alerga printr-un parc din oras, sau pe strazi, in jurul casei.

| Gabri3l12345 a răspuns (pentru Violleta2022):

La asta m-am gandit si eu.Dar nu mai conteaza.O seara buna!

| Sofer a răspuns:

Pe străzi sau în parc.