| SSScr a întrebat:

Am o problema, dupa ce st vreo 20 min pe metin2 tdl imi apare asta Microsoft Visual C++ Runtime Library Runtime Error am windows 7, stie cineva cum scap de eroarea asta?

3 răspunsuri:
| warGamer a răspuns:

Da lasate de metin ca e kk de joc

| motricala a răspuns:

Si eu am jucat TDL si imi aparea intr-un timp la fel iti sugerez sa intri pe Forum si sa iei un client mai nou intreaba pe forum de cel mai nou client TDL Gaming si o sa til dee ei...

| motricala a răspuns:

Am jucat si eu TDL un timp, eu nu am avut problema asta dar stiu despre ea.Iti sugerez sa intri pe FORUM si sa iei un Client TDL Gaming mai nou sau intreaba pe Forum...