| Bogdanys a întrebat:

As avea o rugaminte la voi. Imi spuneti ce parere aveti de pagina asta https://www.facebook.com/pages/Just-a-smile/626045207428 182?ref=ts&fref=ts. Imi puteti da niste idei sa o fac mai populara? Aa, si daca ma puteti ajuta cu niste like-uri! Va multumesc anticipat!

1 răspuns:
| MishaIsMyHero a răspuns:

Un like de la mine big grin nu stiu cum sa o promovezi... Invita-ti prietenii sau alte persoane. Fa publicitat pe o pagina populara ( lasa linkul la o postare si poate intra lumea pe pagina ta) Good Luck!