| DanyXhell a întrebat:

De un timp tot imi apare o eroare enervanta, ba la jocuri, ba la programe.
Am incercat programe cum ar fi Registry Cleaner, CCleaner, pentru. ca am auzit ca daca fixezi erorile si registry o sa fie fixata si eroarea aceea, dar tot nu m-au ajutat cu nimic.
Eroarea apare mai ales la jocuri.De exemplu astazi mi-am instalat Spider-man Shattered Dimensions, am jucat pana la a 2 -a misiune si cand sa inceapa misiunea imi aparea eroarea intitulata : Microsoft Visual C++ Runtime Library- Runtime Error- R6002 - floating support not loaded.
As dori si eu ceva sugestii, tutoriale, care sa ma ajute sau chiar voi din propria experienta daca ati patit asa.
V-as fii recunoscator daca m-ati ajuta sa repar problema asta si sa pot juca din nou jocuri si sa utilizez alte programe mai bine. Dau fundita! straight face

1 răspuns:
| Ynke a răspuns:

Daca atunci cand iti apare eroarea calculatorul tau e fierbinte ar trebui sa cureti ventilatorul de praf sau sa te asiguri ca nu ai prea multe jocuri care iti incarca pc-ul. Bafta!