| stratoninc a întrebat:

Stie cineva daca e ok sa mergi la Untold/Neversea cu bilete cumparate de la alti oameni care nu au mai putut ajunge la festival si au vandut biletul? Daca a fost cineva in aceasta situatie il rog sa imi raspunda.

2 răspunsuri:
| UserRo10 a răspuns:

Poti face asta linistit. Oricum biletele le dai la check-in unde vei da datele tale personale si vei primi bratara. Si asta in prima zi de festival. Poti cumpara cu incredere.
Daca stau sa ma gandesc e cam tarziu sa le iei de acum ca nu mai gasesti cazare

| Violleta2022 a răspuns:

Pai, daca nu au ajuns la spectacol, inseamna ca biletele sunt de la o sesiune anterioara, expirate si nu mai au nici o valoare acum.