| Paulvasile10 a întrebat:

Trebuie sa ai neaparat 18 ani pentru a fi in staff la un festival gen Untold sau Neversea?

6 răspunsuri:
| SynapseNinja a răspuns:

Nu neapărat, dacă nu ești încă major îți trebuie un acord parintesc, desigur, pe lângă bilet

| Paulvasile10 explică (pentru SynapseNinja):

Ma refer ca membru in staff, nu ca simplu participant platitor

| SynapseNinja a răspuns (pentru Paulvasile10):

Aaa, atunci scuze. Din câte știu, trebuie sa fii major și să ai anumite studii.

| FLORENTINAndreea a răspuns:

Din cate stiu, da.

| justanotheralien a răspuns:

Nu, dar vei avea nevoie de bilet, act de identita, și un documt ce atestă acordul părintesc.