| knightlexy a întrebat:

Vreau si eu un site de unde pot lua angry birds, angry birds rio si angry birds seasons.Multumesc

5 răspunsuri:
| akka4 a răspuns:

Incearca pe filel(i)st sau thef(i)le dar este posibil sa gasesti numai trial-uri. daca vrei iti dau eu unul lasi id ceva si iti trimit eu sau dai add la mihaif_04winking bafta

| GtaSA a răspuns:

Descarca de pe sai tu asta vresiunea demo seasons http://download.angrybirds.com/ deschide si codul este full-game-soft-ware

| 32oana32 a răspuns:

Daca ai android este pe apps lib si daca nu este si pe google

| wagen a răspuns:

App store nai auzit de el? sau android market; o

| knightlexy explică:

Dau funda pentru cel mai bun raspuns.