| Sasukesmecherul a întrebat:

Se mai joaca in ziua de azi sah,table, remi?

14 răspunsuri:
| Anonimmaaa888890 a răspuns:

Se joaca, chiar exista concursuri de sah.

| Anonimmaaa888890 a răspuns:

Se joaca, chiar exista concursuri de sah. Te poti interesa pe la scoli, sau ceva.

| Sofer a răspuns:

Da. Se joaca.

| Goddessss a răspuns:

De șah știu sigur.
as juca si eu nu ai ca nu știu, si remi am uitat cum.
table nah

| NLS a răspuns:

Producatorii de jocuri de sah abia mai fac fata dupa aparitia mini seriei The Quens Gambit...
La fel arata descarcarile diverselor jocuri in format electronic.
Asta inseamna ceva, nu?
Doar nu o cumpara oamenii jocul sa il tina in vitrina.

https://playtech.ro/......-explodat/

| Frank51 a răspuns:

Cine să se mai joace remi când exista tiktok, snapchat, Youtube și Instagram. Da, se mai joacă unii când le e dor de nostalgie și cam atât.

| UnDiavol a răspuns:

Remi este forța

Restul nu le știu nici nu-mi plac

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, eu ma joc

| StrongHeart a răspuns:

Șah și box, trebuie' sa gândești rapid ca și cum ai fi pe cox,
Te crezi rege, fa rocada, vezi ca e cu dus si-ntors.
https://www.youtube.com/watch?v=pJk0p-98Xzc&ab_channel=WuTangClanVEVO

| Drimmero a răspuns:

Inca joc sah si table daca am cu cine, remi n-am stiut niciodata sa joc insa nici nu mi-a suras ideea sa invat, dar intre rude/prieteni 100% se joaca toate 3 poate in aceeasi seara.

| DonEduardo a răspuns:

Sigur.

| Adry05 a răspuns:

Eu mai joc remi și șah, deși remi am ajuns să-l prefer online pentru că mă enervează să stau mereu să strâng piesele și să le aranjez, durează mai mult decât meciul laughing)
monopoly/europolis e preferatul meu, dar mai joc și alte board games.

| AndrElle a răspuns:

Da eu joc jocuri de societate.

Da. Și la 12 ani, și la 25, și la 35, și la 60-70.
Nu știu sigur dacă se joacă între 35-60 sau 70+. Nu am verificat.
Remi cu preponderență în cazul tinerilor.