| titusfresj a întrebat:

Sondaj! Cine a fumat iarba de aici? Ce senzatie ti-a oferit?

Răspuns Câştigător
| conflict a răspuns:

Daca vrei sa-ncerci si tu, nu iti recomand sa cumperi toate tampeniile de la "magazinul de vise".
senzatie - high!

53 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da am fumat acum 3 zile pentru prima data a fost tare asa :d. te ia ameteala din prima ...si iti vine sa razi. si sa faci alte chestii laughing big grin mai vreau :-s

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lollaughing eu am fumat iarba sh inca o mai fac happy senzatzii [ametzeli, vorbestiaiurea fara rost, razi dn orice sau depinde plangi.] sunt mai multe senzatzii p care le simti dupa c fumezi iarba happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu chiar acum in timp ce scriu sunt high dar mi-am revenit putin laughing
Eu cand fumez iarba la inceput rad foarte mult si ma prostesc iar dupa o perioada ametesc tare si parca totul se invarte in jurul meu si numai inteleg ce imi zic ceilalti laughing Apoi peste vreo 15 minute incep sa-mi revin dar ameteala ramane.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu chiar acum in timp ce scriu sunt high dar mi-am revenit putin laughing
Eu cand fumez iarba la inceput rad foarte mult si ma prostesc iar dupa o perioada ametesc tare si parca totul se invarte in jurul meu si numai inteleg ce imi zic ceilalti laughing Apoi peste vreo 15 minute incep sa-mi revin dar ameteala ramane.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E o senzatie foarte tare, razi din toate incheieturile laughing + ajungi la concluzii de neimaginat...cum ca in al 2'lea razboi mond. tancul era purtat ca si pe o targa, de catre soldati, iar senilele se invarteau doar ca sa de-a impresia de tehnologie laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da am fumat voi fuma si fumez ma duc in Germania de fiecare data cand fumez.laughing)))))rolling on the floor))))) e fain.:X:X i lau weed.****!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu fumez marijuana, nu iarba.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu fumez putina marijuana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frate o viata ai, nu e nimic gresit, zic eu...insa nu din cele legale, de multe ori acestea sunt cele mai periculoase...

| Neagu_George_1984 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai perfecta dreptate, fara Legale frate!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna
da am fumat si am sa continui sa fumez(iarba-atat). e o senzatie f placuta -as filozofa intr-una
cand eram in liceu am scris un comentariu fumata care a fost publicat in revista liceuluilaughing
ai pofta de sexrolling on the floorsi crede-ma sunt femeie am atins recordul mondial(7 orgasme intr-o noapte), imi ofera imaginatie f bogata.
invat si ma duc la examene fumatalaughingca stiu sigur ca iau peste8
ideea e sa nu intri in panica
de obicei fumez cam o data la 1 luna si nu sunt dependenta
cand sunt stresata mai des
ma deconecteaza toatal

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da am tras de atatea ori si mea dat cu senzatii de panica ameteala halucinatii ccu ras etc da numai legalebig grintongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Blin cine incearca sunt cei mai(p)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai nu fumati e pacat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa ce fumati nu va ganditi la pinguini o sa zboare dupa voi sa va batafeeling beat up

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Relax

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba jumate din care sunteti aici si ziceti ca ati fumat nici nu-i adeavarat da in fine.ba uite titusfresj cum e treaba cu iarba.nu e cine stie ce adica nu e un drog tare.nu e un mare risc daca fumezi doar sa stii cand sa te opresti. E marfa asa cand esti cu prietenii, faci glume, razi, te simti bine in orice caz. Bafta!

| miha_3376 a răspuns:

Nu ma fumat "iarba" si nici nu as vrea sa incerc

| flysky a răspuns:

De ce as trage iarba? Nu-s instabil psihic.

| yoshka a răspuns:

Eu zic cel mai bine lasativa de tigari si de alcol si fumati iarba e cel mai bun lucru ce ti se poate intampla este exact cum a zis teo de la stand up comedy nu fumati iarba heroina ucidelaughinglaughing)

| Fumuletz a răspuns:

Da am fumat... cu inca 2 tovarasi p campstraight face undeva pe o movila unde sa fie mai retras. in fine.incepem dupa 3 fumuri de fiecare am dat-o in ras si ce ras laughing(ii picase la unu dintre noi telefonul-n iarba-iti dai seama big grinhappy apoi peste inca 2 fumuri ameteala straight facestraight face am picat pe jos si 5 minute nu am fost in stare sa ma ridic straight face apoi ultimele fumuri ca la tigara, nimic deosebitstraight face

| skrskr a răspuns:

Este indicat o data in viata sa le incerci pe toate dar sa nu devina un obicei. legat de a 2-a intrebare se pare ca e mult mai bine decat in realitate si nu e un pericol... in Olanda este legal asa ceva si totusi. sunt mai putine crime si infractiuni decat la noi care suntem "in lesa" Si se comit 50 de crime pe zi
P.S. Uitati-va la stirile de la ora 5

| bluu24 a răspuns:

Eu, sh o fac sh acum...asa ca inkearka sh u sa vezi placere adevaratawinking