| unaboona a întrebat:

Ati fumat vreodata iarba? daca da care a fost "feelingul?"

10 răspunsuri:
| Dominicc a răspuns:

Frate. sunt multe tipuri de "iarba"

cele de la plafar care se vindeau. le luai le "fumai" apoi intrai intr-o stare naspa. Adica. fumai acum si peste 1 minut incepeai sa te uiti la adidasi si radeai ca prostu de tine. Sau pe ce ti se punea pata.

Din alea mai tari ametesti de obicei, mai ales daca e prima data.
Tragi in tine si deodata simti ca ametesti. Daca esti mai tare prinzi o senzatie cum ca toata lumea e a ta si poti face ce vrei. Ca si cum ai fi rupt de beat.

difera de la persoana la persoana. Dar efectele sunt aceleasi.

Grija mare... dependenta,,,

lolita
| lolita a răspuns:

Feelingul? niciunul, eu prefer trabucurile bune, merita.

| Pissy a răspuns:

Eu una ma credeam pe marginilea lacului laughing
Dupa ma uitam in parul unei fete care era bruneta si ziceam ca in America e noapte, apoi cerceii ei erau luminile din New York rolling on the floor)))
La un moment dat le ziceam prietenilor mei sa nu mai rada ca le intra nisip in gura pentru ca mie deja imi intrase in adidasi, iar peste tot vedeam cate un palmier. rolling on the floor))))))))))))))

Doar atat imi amintesc. big grin

| anaid a răspuns:

Flajrsk... e bun daca nu ai fumat niciodata dar ai fumat mai demult si te`ai lasatlaughing
cum faci asta vreau si eu sa stiu big grin
eu nu am fumat dar stiu de la prietenii mei ca senzatia difera in functie de tipul de iarbahappy
in orice caz senzatia e placuta dar cand se termina...nu mi-asi dori sa fiu in pielea ta:d

| LookBehinD a răspuns:

Nu este un feeling special.
Ma rog.Eu nu am fumat iarba niciodata, am fumat mai demult insa bine ca m-am lasat.Este tot tigare.
Doar ca o tigare normala este facuta din Canepa si asta e facuta din Marijoana.Ma rog.depinde si la ce fel de iarba te referi.

| dsada a răspuns:

Fain te simteai nu stiu cum sa zic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca fumezi iarba iarba, o sa fie un feeling placut, daca fumezi etnobotanice depinde de cum vrei tu sa fi! Sa nu te gandesti la chestii rele gen salvare, greata, ameteala! laughing Si sa iei cu limita, nu urlii ca, NU MO LUAT! mai da-mi si dupa 5 minute cazi laughing oricum, e oke sa fumezi iarba happy bafta

Răspuns utilizator avertizat