| anonim_4396 a întrebat:

Spuneti-mi un loc foarte dureros la baieti in afara de intre picioare, da sa doara de sa cedezi repede. vrea cineva sa imi propuna un targ din care el iese cu avantaj si eu cu dezavantaj, nu vreau bataie, doar un punct mai sensibil al corpului.

Răspuns Câştigător
| treipuncte a răspuns:

Langa ureche este un fel de gropita. apesi si sa vezi ce doare laughing ...incheietura maini daca strangi

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ori pur și simplu îi sucești un deget! Auci, ce doare...
Pa, pa.

| Pufariiiiiiiiiin a răspuns:

Eventual poti sa'l tragi de perciuni su sa'i ciupestibig grintonguewinking:*:X