| fifilini a întrebat:

Stie careva jocuri in genul jocului asta Transformice?
e cu niste soareci

12 răspunsuri:
| Bogdanst a răspuns:

Poate transformers?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E Transformice laughing e cu niste soareci care trebuie sa ajunga la o branza si sa se intoarca inapoi.si ei sunt ajutati de un SHAMAN ...ales dupa puncte...doar dai un googlewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu jocul si eu caut un joc asemanator pentru el, dar nu gasesc.

| asdred a răspuns:

Si eu caut un joc asemanator cu transformice imi place jocul si nu stiu unde sal caut dar fa ca mine, jocu asta-i un joc online, multiplayer... cauta pe google jocuri de genu asta si poate o sa gasesti ceva. Sper ca te-am ajutat macar putin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiiu tu joci ce nume ai eu Razvanel

| StoicaGabi a răspuns:

Intra pe transformj este tot cu soareci

| Lollye a răspuns:

Heromice ( nu sunt prea multi romani pe acolo, ma cheama loveee ) Transformtroll, Transfomika

| PisicaDragutza3 a răspuns:

Pai sunt :
TransForMj
TransForBr,
RoForMice,
LedForMice,
HeroMice
TransForPro.
Sfat: pe heromice du-te pe /room Romania

| Ecoly a răspuns:

Va recomand Miceforce.E la nivelul Transformicelui (legat de update)
Merge cafe-ul, tribul... fata de altele.