| Smackdown a întrebat:

Stie cineva coduri pentru club penguin?

Răspuns Câştigător
| nickname.a.plecat.de.pe.tpu a răspuns:

Poti sa intri inainte sa te loghezi la "Unlock items online" si sa dai I have a book. Gasesti pe net cate coduri vrei. uite spre exemplu. http://bellerophont.com/......ine-codes/

133 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

''DECNLR10'' e unul din coduri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu stiu multe coduri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, m52xl2mmy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Watterfall

| snakeking a răspuns:

Da. Daca vrei iti dau contul meu pe club penguin daca mi-l dai si tu pe al tau si iti fac bani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Teasi ajuta dar nu stiu mai nimic, crede-ma si eu ma strofoc.
Si toti care nu joaca sunt fraieri pe deasupra ca nu stiu sa joace si de aia se rad ca prostii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu stiu un cod pentru bani daca vrei sa stii este nelimitat poti sa il folosesti la nesfarsit!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stie cineva coduri club penguin pentru carti?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fg12gh1c1g

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mah am un cont de membru la club penguin! daca imi spuneti coduri de la unlock items online va dau cont ca is hacker si am vreo 23 de conturi de membruwinking daca lasati 10 "i have a code " si sunt bune va dau 2 conturi de membru care au bani muuuulti si si haine si are deschis dojo de foc si apa

| monicaop a răspuns:

Incearca freehood la mine a mers.

| monicaop a răspuns:

Incearca freehood la i have a code.

| lucian55 a răspuns:

Pumpkin1 e unul bun primesti un cap de dovleac si merge la ori ce cont

| MihaelaStyles a răspuns:

Incearca freehood sigur merge

| mihaelaScumpaA a răspuns (pentru Jonsdottir):

Apoi eu am multe coduri care merg dar imi pare rau nu le dau imi trebuie funda succesno talking thumbs up

| MihaelaStyles a răspuns:

Freehood
junnlr10
si...am uitat

| mrcs a răspuns:

Uite aici scrii cu LITERE MARI!(PE MINE NU MA LASA)
d23exp11
decnlr10
mmcode11
mmcode12
mmcode13
junnlr11
decnlr10
Sigur merg, mi le-a spus un prieten.

| vedetamuziciiana a răspuns:

Ciao stiu eu multe pentru tron regal si pentru sa conduci vaporul dar trebuie sa fi membru!
Daca imi dai cont de membru iti dau coduri pentru haine ne membership! :p :p :p

| radical a răspuns (pentru anonim_4396):

Iti multumesc extrem de mult ca mi-ai spus un cod

| George_Astefanei_1992 a răspuns:

Pentru baiatul hacker un cod e freehood si primesti o bluza draguta deci acum doresc un cont fiindca asta ne e promisiunea

| Manolache_Sorin_1991 a răspuns:

Vrea cineva coduri va dau cateva coduri de pe club penguinbig grinECNLR10; JUNNLR11;
D23EXP11; FREEHOOD; PUMPKIN1;
MMCODE11; MMCODE12; MMCODE13;
Together; Bigwhite; shrimp64; J6YELLOW; HADDOCK7; ARCTIC20

| ANONIM537 a răspuns:

Baiete hecar, da-mi un cont codul e pumpkin1 iti da un cap de dovleac. Trimite contul pe bogdy_nicusor@yahoo.com

| ANONIM537 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pumpkin1 iti da un cap de dovleac trimite contul la bogdy_nicusoe@yahoo.com

| CristiVladut a răspuns:

Pacat ca ai dat funa cati dadeam 100 coduri 50 poze cu animale si un cont member pentru tot deauna

| MrZuPPeR a răspuns (pentru annitu_7383):

Pe club penguin joaca si copii de 15, destepltu lui peste happy happy happy happy happy happy

| Dragan_Olariu_1997 a răspuns:

Mmcode1

| ANONIM537 a răspuns (pentru anonim_4396):

Frehood iti da o bluza

| Tanase_Denisa_1997 a răspuns:

Pai eu sun membru
deci dai la buy membership chic de acolo iti apare si daca iti vine un mesaj dai acolo si te faci