| Smackdown a întrebat:

Stie cineva coduri pentru club penguin?

Răspuns Câştigător
| nickname.a.plecat.de.pe.tpu a răspuns:

Poti sa intri inainte sa te loghezi la "Unlock items online" si sa dai I have a book. Gasesti pe net cate coduri vrei. uite spre exemplu. http://bellerophont.com/......ine-codes/

133 răspunsuri:
| Smackdown explică (pentru Tanase_Denisa_1997):

Cu bani?

| Marinescu_Andy_1990 a răspuns:

Si eu joc club penguin si daca ai incercat codurile free hood =o bluza verde super, pumpinck1=un dovleac pe cap de hallowen.

| gyulia808 a răspuns:

Da stiu multe si sunt bune chiar merg si sunt si fara membru! Iata codurile:greensnorke, decnlr10, mmcode11, mmcode13, junnlr11, decnlr10, Freehood, examples. Sper ca codurile mele iau fost olositoare.Va astept pe adresa mea de email: Gyulib@yahoo.com

| gyulia808 a răspuns:

La mmcode11 primesti 200 coins ls mmcode12 primesti 500 coins si la mmcode13 primesti oficial 2500 de coins bafta

| Cătălina_Popescu_1995 a răspuns:

Dar unde se introduc codurile? Ma poate ajuta cineva? Se joaca fratele meu mai mic. Nu este membership.

| zackdylan23 a răspuns:

As vrea sa te ajut dar eu am 2 conturi si stiu un cod in care te faci membership dar am incercat si pe al 2-lea cont si nu a mers pentru ca era folosit.Imi pare rau.Dar gasesti multe pe www.youtube.com.

| Mihai_Dorin_1996 a răspuns:

Iti spun si eu trei coduri de acum din 2012
UGOANZUG
UKEMASK
EPFAGENT

| awer a răspuns:

Mmcode11

| ANONIM537 a răspuns (pentru annitu_7383):

Tu ai 3ani jumate ca ii un joc cool

| alexbigdog a răspuns:

Ba descarca cheat engine si uitate pe youtube si poti sati deblochezi iteme

| ANONIM537 a răspuns (pentru annitu_7383):

Completez si tata joaca si are 42 anihahaha

| thebosing a răspuns:

Pumpkin1,mmcode11,mmcode12,mmcode13

| thebosing a răspuns:

MA joacate pengable.com e tot club penguin doar ca ai mb GRATIS

| Anonymousprsn a răspuns:

Care e codul de centura neagra la club penguin

| Anonymousprsn a răspuns:

Stiu eu
intra pe club penguin cheat si vei afla

| Nedelcu_Matei_1999 a răspuns:

Uite aici scrii cu LITERE MARI!(PE MINE NU MA LASA)
d23exp11
decnlr10
mmcode11
mmcode12
mmcode13
junnlr11
decnlr10
Sigur merg, mi le-a spus un prieten.
Ev

| ANONIM537 a răspuns (pentru ANONIM537):

Incearca si ufomaske sau ufoanzug

| marius3879 a răspuns:

Hey dubstep1 pumpkin1 mmcode11mmcode12 mmcode13 freehood epfagent is coduri un membru va dau contul meu cu detoate tudor99999 ps... tufdor11

| rocalex a răspuns (pentru annitu_7383):

Daca el vrea sa joace ce ai in potriva? ca si eu joc

| denis321 a răspuns:

Vreau si eu sa fiu membru daca ma faceti fa spun un codhappy

| PooPy4YooU a răspuns:

Da si eu caut coduri club penguin pentru incaltaminte

| Ionescu_Eduard_1997 a răspuns (pentru anonim_4396):

Uite cateva
Mmcode11; mmcode12; mmcode13; freehood; pumpkin1; epfagent.
Sper sa te ajute.

| Gtg_Alex_1995 a răspuns:

Nu nu stiam

| Oancea_Eric_1996 a răspuns (pentru nickname.a.plecat.de.pe.tpu):

Eu nu am gasit nimic

| SGiulia1993 a răspuns:

Nu stiu...din pacate...sad

| XxDragonDanixX a răspuns:

Scrie cu litere mari la ai have a code urmatoarele cuvinted23exp11,epfagent,freehood,pumpkin1,mmcode12,hphones1,ufomaske,ufoanzug si djubilee

| Adrian_Lupsa_1975 a răspuns:

Oameni buni stiu eu cateva coduri daca vreti intrebatima

| Adrian_Lupsa_1975 a răspuns (pentru anonim_4396):

Da epfagent

| sabynaskumpa200 a răspuns:

Eu stiu coduri club penguin: DECNLR10, JUNNLR11, D23EXP11,FREEHOOD,ARTICO20 siAMARELO6. sper sa mearga ca mie mi-au mers. de la sabynaskumpa200.