| Smackdown a întrebat:

Stie cineva un program de restaurare a pozelor?

4 răspunsuri:
| asko a răspuns:

Daca e vorba de fotografiile vechi printate - trebuie sa le scanezi, sa le prelucrezi in photoshop, gimpp, ceva de genul asta, nu e treaba de incepator oricum

| Smackdown explică:

Prin restsurare ma refer sa fac fotografiile vechi ca la inceput.

| cd92 a răspuns:

Restaurare in ce sens? Ai sters poze si acum vrei sa le recuperezi?
Eu folosesc Recuva si pot recupera de pe aproape orice, stick, card de memorie, etc il poti descarca de aici http://www.filehippo.com/download_recuva/

| cd92 a răspuns:

Ti le pot restaura eu, dar plec in vacanta si vin duminica, totusi daca vrei imi poti trimite fotografiile la cosmin_r8@yahoo.com. Depinde acum si cat de vechi sunt, nu sunt incepator in photoshop asa ca nu ai de pierdut, daca vrei sa le trimiti le voi edita.winking astept raspunsul tau