| kaan808 a întrebat:

Stie cineva vreun magazin fizic care vinde cutite/bicege de la marci de calitate (ex: spyderco, benchmade, ontario) in Bucuresti sau Constanta? Multumesc mult!

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Mergi la magazinele de casa, care vand si seturi de farfurii, pahare si cutite obisnuite, pentru ca sigur au si potelanuri fine, pahare de cristal si chiar cutite de marci straine.
Ma indoiesc ca vei gasi magzine doar de cutite, ca nu fac sens sa vanda doar atat, omul nu cumpara zilnic cutite, de aceea sunt combinate cu alte lucruri specifice bucatariei.

2 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

Singurii de care știu să vândă Benchamde în București sunt https://www.easylight.ro/edc/cutite/benchmade

Cred ca au și sediu fizic în zona Arcului de Triumf

| ziftode a răspuns:

Www.compari.ro... ORIUNDE!