| StopCardiak a întrebat:

Stiti cine a picat la duel in dansez pentru tine?

Răspuns Câştigător
| RoxannaST a răspuns:

Paula Seling & Tudor Moldoveanu vs. Doinita Oancea & Claudiu Petrisor

9 răspunsuri:
| prafdestelutze a răspuns:

Doinita oancea
paula seling

| RaLuCa_7165 a răspuns:

Da Jorge

| Ochiialbastrii a răspuns:

Da!
Doinita Oancea & Claudiu Petrisor Apostu

si

Paula Seling & Tudor Moldoveanu

| PamPamRawwr a răspuns:

O picat horhe ala sau nu stiu cum se scrie.big grinbig grinbig grin

| Oxanna a răspuns:

Doinita Oancea cu Paula Seling

| deeeea a răspuns:

Paula Seling cu Tudor Moldoveanu si Doinita Oancea cu Claudiu Petrisor Apostu

| Anileda a răspuns:

Doinita Oancea si Paula Seling!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut,

sper ca te vei uita la emisiunea din 12 noiembrie.
las un mesaj pentru tine dar si pentru toti cei care vor citi si se vor uita in data de 12 Noiembrie;-D
Va propun sa o sustineti pe Ella Dumitru participanta la concursul "Dansez Pentru Tine". (Ella Dumitru si parintii ei au sustinut activitatea asociatiilor din Deva, participind la mai multe actiuni din care mentionez Bradul persoanelor cu Dizabilitati din Deva. Simona Dumitru este si ea o persoana cu dizabilitati tintuita intr-un scaun cu rotile.) Cine doreste sa o sustina pe ELLA DUMITRU si pe OCTAVIAN STRUNILA, votati prin SMS : octavian la numarul 1276 - 0, 86 euro. - votati prin SMS la 1276 : octavian 0, 86 euro -

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La duel a picat adela impreuna cu alex si ella cu octavian