| JeffHardyNumber1Fan a întrebat:

Stiti site-ul de pe care pot lua metin2 hammer?

Răspuns Câştigător
| MisterSprinkle a răspuns:

Http://hm2.zapto.org/

88 răspunsuri:
| Master1ro a răspuns:

Uita-te aici: http://metin2.2mo-rpg.com/t544-hammer-mt-2

Trebuie sa-ti faci cont la ei ca sa poti vedea link-urile de acolo.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://hmt2.tk

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Til dau eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu caut sa-l descarc da nu-s cum eu acum joc pe freezetime si e un joc bun dar acesta e super tare si caut sa-l descarc.Va rog cine stie sa imi spuna pe messs! robert_boss0932

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau si eu acest metin... raman recunoscator celui care ma contacteaza pe id cosmyn_sukaru2000winking multumesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu il caut va rog cine stie ceva sa ma cntacteze idul meu de mess este plaier7@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De unde pot sa il descarc mt2 hammer?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu man da tu acum l-ai descarcat daca l-ai descaarcat ia id meu marius_air66 vb me mess rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum pot sa descarc metinul asta ca nu e niciun download pe aci

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

ma de unde il iau

| icosma64 a răspuns:

Nsi eu caut asta

| pelici a răspuns:

Http://hm2.zapto.org/? sys=down asta e singurul de pe net!

| Izabellax a răspuns:

Adevaratul site hammer mt2 :x http://hammermt2.servegame.com/ Fundaaaa plss :o3!

| anonym_8011 a răspuns:

Http://hm2.zapto.org/ fundal la razvan_6323

| lexualex11 a răspuns:

Eu nu vreau decat pagina de registre si pagina de download pe metin2 hammer daca il stie cineva sa bage pe mess id-ul lexualex15 si sa imi dea site-urile

| DJRapT0r a răspuns:

Hammar metin2 funda?

| RE a răspuns:

Deci.E simplu. Unde iti faci cont e http://hammermt2.servegame.com/register.php. Iar unde il downloadezi e http://megaupload.com/? d=JQQUBDJV. Primesc si eu o fundita?

| RazvanEsteDoarAlTau a răspuns:

Scrii hammer mt2 si dai la site oficial si dau download punda plz

| steaua4ever a răspuns:

Http://megaupload.com/? d=JQQUBDJV de aici si n-am nev de funda mersi

| steaua4ever a răspuns:

Dar faza e ca se descarca cam greu...

| membru_7364 a răspuns:

Ttp://hammermt2.servegame.com/

| pachaman a răspuns:

Nu stiu caut metine asta e imailul meu daca aveti metine faine smecherul_diabolo52

| AndrEyYwTz a răspuns:

Carei site-ul de inregistrare? Daca aveti raspuns ne auzim pe mes
andrei_14ab@yahoo.com

| Edyy_8793 a răspuns:

Http://hm2.zapto.org/? sys=down uite-l mersi