| JeffHardyNumber1Fan a întrebat:

Stiti site-ul de pe care pot lua metin2 hammer?

Răspuns Câştigător
| MisterSprinkle a răspuns:

Http://hm2.zapto.org/

| sebi103 a răspuns (pentru MisterSprinkle):

Multumesc mult de cand il cautam deoarece l-am mai descarcat odata si imi spunea ERR

88 răspunsuri:
| xDavidx a răspuns:

Salut TPU! Saitul de unde downloadezi si inregistrezi este :http://hm2.zapto.org/index.php

| Master1ro a răspuns:

Uita-te aici: http://metin2.2mo-rpg.com/t544-hammer-mt-2

Trebuie sa-ti faci cont la ei ca sa poti vedea link-urile de acolo.

| larisaxlovex a răspuns (pentru Master1ro):

Am facut contul gata ce trebuie sa fac?

| AndrEyYwTz a răspuns:

Carei site-ul de inregistrare? Daca aveti raspuns ne auzim pe mes
andrei_14ab@yahoo.com

| DJRapT0r a răspuns:

Hammar metin2 funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://hmt2.tk

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Til dau eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu caut sa-l descarc da nu-s cum eu acum joc pe freezetime si e un joc bun dar acesta e super tare si caut sa-l descarc.Va rog cine stie sa imi spuna pe messs! robert_boss0932

| alexZet a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai trebuie sa te inregistrezi mai intai waa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau si eu acest metin... raman recunoscator celui care ma contacteaza pe id cosmyn_sukaru2000winking multumesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu il caut va rog cine stie ceva sa ma cntacteze idul meu de mess este plaier7@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De unde pot sa il descarc mt2 hammer?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu man da tu acum l-ai descarcat daca l-ai descaarcat ia id meu marius_air66 vb me mess rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum pot sa descarc metinul asta ca nu e niciun download pe aci

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

ma de unde il iau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E off sv :(, dar til dau!
http://hm2.zapato.org/indeax.php

| Ionescu417 a răspuns:

Sall uite aicia site de unde puteti descarca mt2 hammer www.hammermt2.com

| Ionescu417 a răspuns:

Www.hammermt2.com asta ii saitu oficial funda

| BeeaBeea a răspuns:

Www.hammerm2.com/ asata e sigur folosesc si eu! si ca informatie iti da lv 254 din start, numai ca t lasa sa stai putin pe server dupa care te delogheaza din cauza ca sunt prea multi! Funda?

| ZAXELS a răspuns:

Si eu stiu site-ul metin2 hammer dar cand intru pe el sa ma inregistrez imi arata ca nu a fost gasita baza de date.
Ma poate ajuta cineva?
Dau funda!

| lexualex11 a răspuns:

Eu nu vreau decat pagina de registre si pagina de download pe metin2 hammer daca il stie cineva sa bage pe mess id-ul lexualex15 si sa imi dea site-urile

| SebiWEEEEEED a răspuns:

Iti dau emailu til dau seby_george8