| kagome125 a întrebat:

Unde pot gasi episoade din inuyasha cu subtitrare in romana de la episodul 15?

Răspuns Câştigător
| ShiNee a răspuns:

Http://www.peteava.ro/cauta/video/inuyasha

am impresia ca nu sunt toate episoadele dar are macar ep 15.:P

8 răspunsuri:
| AnonimulNr2564 a răspuns:

In romana nust daca is da is in engleza pe youtube

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe www.desene-animate.rascuplans.ro apar in fiecare seara

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti gasi pe www.desene-animate.rascuplans.ro
administratorul site-ului adauga in fiecare zi un ep cu sub in ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.desene-animate.rascuplans.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrie pe google,, desen inuyasha episod 15'' si dai la prima pagina

| marciana a răspuns:

Cauta pe www.animekage.com

| Vegetariana a răspuns:

Hei! scuze ca intervin si eu, asa nechemata, da' eu chiar nu mai gasesc nimic din episoadele cu Inuyashastraight face decat pe youtube, unde nu-s toate episoadele si nu-s in ordine deloc.
Daca mi-ati putea da un link sau ceva, v-as fi recunoscatoare. Multumesc anticipat! happy