| Christynna a întrebat:

Voi ce ati scrie intr-o reclama de ciocolata?!?

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Există oare ceva mai delicios pe lumea asta? Scrie si tu ce gândești, ce simți, îndeamnă-ți cititorii să se lase pradă simțurilor... Poți spune că e delicioasă, cremoasă, îmbătătoare. Că posedă calități afrodiziace. E "desertul" ce te amețește de plăcere dacă o savurezi delicat, cu pleoapele închise, ca pe-un lichior dulce... de calitate, căruia nu-i poți opune rezistență. E "păcatul" dulce-amar de care nu te poți dezlipi nici dacă ai vrea big grin.

5 răspunsuri:
| drogh a răspuns:

Descriere:
Ciocolata irezistibilă care face victime la orice pas. Încearc-o acum şi nu ai să regreţi!

| Lioиeѕѕ a răspuns:

As pune marmotele sa inveleasca ciocolata in staniol.

| ADITZA0708 a răspuns:

Lume...Lume...Noua Ciocolata cu 2 creme cu Vanilie si Ciocolata acum in magazine la pretul de 5, 50 de Lei. Oferta LIMITATA!

| roxypoxy14 a răspuns:

Vointa inseamna sa te opresti la cele doua cubulete, nu sa mananci toata tableta

| sandramara a răspuns:

Este buna si gustoasa
s-in interior e cremmoasa laughing)