| anonim_4396 a întrebat:

Am vazut ca una din intrebarile mele este recomandata. La ce ajuta statutul asta ca nu mi se pare ca are parte de mai multa atentie decat inainte? Credeam ca daca e recomandata o vad mai multi useri si primesc mai multe raspsunsuri

1 răspuns:
| Elelei a răspuns:

Asa ar trebui, sa atraga atentia userilor. Dar probabil nimeni nu stie raspunsul.
Pentru umezeala din casa, cauti prima data cauza. Cum o gasesti, o elimini. Poate fi: uscarea rufelor pe calorifer, o infiltratie de apa de la o teava sparta, prea multe flori, etc.