| Remember_1479 a întrebat:

De ce primesc numai raspunsuri nesatisfacatoare la intrebarile mele?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| ZEU93 a răspuns:

Probabil utilizatorii TPU nu stiu sa raspunda la intrebarile propuse de tine sad eu m-am uitat peste intrebari si ai pus intrebari din categoria telefoanelor mobile si nu prea sunt bun in acest domeniu happy

| darrio2007 a răspuns:

Probabil pentru ca asa sunt raspunsurile tale.Nu mi-o lua in nume de rau.

| ionutzz2590 a răspuns:

Pai ce raspuns vreilaughing))

| Remember_1479 explică:

Ok multumesc pentru impresii. Poate de acum o sa cer mai explicit sa nu imi raspunda decat cei care chiar stiu raspunsul. Nu de alta dar unii mai mult ma incurca big grin