| Andreea0612 a întrebat:

Am vrut sa sterg o intrebare pe TPU acum o luna sau mai putin si am facut totul cum trebuia, am confirmat stergerea din email...
Dar nici acum nu ii stearsa intrebarea din contul meu.Cum sa o sterg?

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Fatamuntilor a răspuns:

Nu poti sterge de tot intrebarea.In a cel mai bun caz va ramane ca,, anomim''. Pentru a steerge de tot intrebarea scrie admilor la contact ci linkul intrebarii precum si motivul pentru care vrei sa il stergi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Intrebarile nu se sterg de tot, ele vor ramane anonime.
Trimite adminilor problema ta la Contact.
Te pup!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trimite un mesaj la CONTACT.Intrebarile nu pot fi sterse definitiv de catre utilizatori.

| LeMousiqe a răspuns:

Bună.
Trimite un mesaj la CONTACT,
www.tpu.ro/contact
Numai Bine!