| Bellutza02 a întrebat:

Bună.Am o problema,am vrut sa îmi șterg contul de Facebook,și prin urmare am și făcut, astăzi, pe 8 ianuarie trebuia să fie șters.Dar profilul meu inca e,inca îmi poți scrie și toate alea,dar eu nu mă pot conecta, îmi scriu adresa de email, parola si îmi apare scris "Contul tau va fi șters pe 8 ianuarie 2018" și mă întreabă dacă vreau sa îl șterg definitiv,apoi,mai jos apar doua chemare în care pe unul scrie confirma ștergerea și pe celelalt anulează ștergerea, dar nu face nimic.Probabil că s-a șters,dar nu înțeleg de ce mai e profilul? M-am cam răzgândit, iar acum îmi pare rău... puteam doar sa îl dezactivez. Daca mă poate lamuri sau ajuta cineva?

4 răspunsuri:
| Sbsbsb2001 a răspuns:

Si eu mi-am sters contul de cateva ori dar daca iti scrii parola si e-mail-ul e posibil sa iti mearga inca.

| Bellutza02 explică (pentru Sbsbsb2001):

L-ai șters sau l-ai dezactivat?