| anonim_4396 a întrebat:

Buna, am o nelamurire despre TPU, am acel oracol cu vreo 1.000 intrebari, primesti ceva daca raspunzi la toate? Ca nu prea inteleg...

Răspuns Câştigător
| LPCTSTR a răspuns:

Citeste regulamentul:
„ 34. Ce este Oracolul TPU?
Oracolul TPU este un instrument care aduce distracţia cu colegii de clasă şi prietenii în mediul virtual. Poţi răspunde în fiecare zi la o întrebarea postată pe site, descoperind ulterior cu care dintre prieteni te potriveşti cel mai bine. Pentru fiecare răspuns oferit, primeşti 20 de puncte care se adaugă punctajului tău total şi te ajută să creşti în rank."
https://www.tpu.ro/intrebari-frecvente/#34

1 răspuns:
| Fatamuntilor a răspuns:

Pff,oracul nu mai este activ de mult.
Ma gandesc ca nici punctajul nu se mai pune!