| Tereu a întrebat:

stie cineva un mijloc de transport pe ruta Satu Mare - Cheile Bicazului-Piatra Neamt. Un autocar, microbuz sau alti soferi care strabat ruta asta?

2 răspunsuri:
| nik1 a răspuns:

Cu o statie auto cauti un sofer de tir care are cursa intr-acolo! sau un taximetrist in timpullui liber da costa cam 400 lei!

| Florinaaaaaaaa a răspuns:

Mmm.intereseant! si noi cu clasa mergem la cheile bicazului, piatra neamt dar mai mergem la humulesti, lacul rosu si in alte locuri! la noi costa 50 de lei!