| troleibuz a întrebat:

Ce avantaje ai daca adaugi pe TPU prieteni?

6 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Primesti notificari cand pun intrebari.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Poți trimite mesaje. Unii au bifat optiunea de a primi doar de la prieteni.
Pe de alta parte, esti informat când isi serbează fiecare, ziua de nastere (dacă au specificat acest lucru, in profilul lor public).
In rest, ei rămân doar niste nume in căsuța aceea, nu te gandi ca iti sunt prieteni cu adevărat.

Răspuns utilizator avertizat
| RAY a răspuns:

Va ajutati reciproc, ca doar de asta exista TPU, primesti/primeste notificari cand ai nevoie de ajutor, nu e minunat?

| EntertainYou a răspuns:

Incomensurabile.

| troleibuz explică:

Te plictisesti CookieDog?