| cosmin2sun a întrebat:

Cine imi poate zice pls cum imi pot schimba poza profilului ca de pe editare profil nu imi da aceasta optiune

Răspuns Câştigător
| StarDust a răspuns:

Te duci la editare profil si sub sex ai selectare imagine dai browse pui poza si aia e

2 răspunsuri:
| mdany a răspuns:

Dai unde ai datele tale, adresa de email si restul si mai jos langa o casuta scrie choose dai acolo iti alegi poza si dai salvare profil.

| CM7YRE a răspuns:

Ai in stanga editare profil/ si scrie jos Selecteaza imagine profil/da-i click pe browse, selecteaza imaginea si atat.