| anonim_4396 a întrebat:

Am incercat sa imi pun o poza noua la profil si imi zice ca,, Datele profilului au fost modificate". Ce inseamna?

Răspuns Câştigător
| denyiuly a răspuns:

Buna iriss!
inseamna ca ca ai setat ceva nou la profilul tau(nume,data nasteri, etc), in cazul tau poza de profil.nu iti va aparea imediat. dupa cateava ore o vei vedea. sper ca te-am ajutat.pa,pawave

4 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Înseamnă că poza ta s-a salvat, și va apărea în decurs de câteva ore.
Momentan ai o poză cu o rochiță roșie.
Baftă!

| Neimportant a răspuns:

Adică, că poza ta o să apăra.

| itscloudyoutside a răspuns:

Inseamna ca ti-a setat noua poza de profil. Dar este posibil sa nu apara imediat, ci dupa cateva minute / ore / zile.

| 1n3x a răspuns:

Tu ce crezi ca inseamna?
Cati ani ai fato? Esti tare limitata!