Cine ti-ar placea sa fie Utilizatorul anului 2012?

Dam drumul nominalizarilor pentru Utilizatorul anului 2012. Voi pe cine propuneti? Poate fi oricine cata vreme intruneste conditia ca in ultimul an sa fi avut cel putin pe o perioada de 6 luni minim 20 de raspunsuri pe luna. Cele oferite la Trivia/Amuzante nu sunt luate in considerare. Tineti cont totusi de faptul ca nu puteti propune oameni care au castigat acest titlu in anii trecuti.

Va asteptam aici nominalizarile printr-un raspuns pana pe 20 decembrie, 23.59. Dupa ce validam candidatii, dam drumul votarii.

Alexandra - TPU

75 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Îl aleg pe onasis1961, ivancea2, raymusic, adiuseri, evenso, caramela, ingerinfrant și alții de genul ce nu mi-i amintesc. Alege pe unul din ei, totuna-i. Doar asta fac, își îndeplinesc sarcina pe TPU și aduc site-ului tot ce îi trebuie. Sunt productivi.

Serios?

Îl aleg pe Ioandelasal pentru tot ajutorul ce îl oferă pentru site. Este imparțial, își vede de treaba lui și își rupe din timp pentru a răspunde problemelor serioase. Te scuteste de un drum la avocat, economie bună și te ajută să cunoști mai bine Codul Penal.
Da, serios.
El să fie!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Traim intr-un paradox virtual, iar propunerea mea reflecta situatia actuala de TPU.
Il aleg pe @Raymusic22tm! straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ivancea2 reprezinta cel mai bine situatia actuala de pe TPU :) Pana doar si avatarul lui reprezinta site-ul: http://www.tpu.ro/utilizator/avpbd

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna seara!
Dupa mine ar merita @Michelia.
http://www.tpu.ro/utilizator/xqwe
Este un om deosebit,merita acest titlu pe deplin.
O dovedeste prin raspunsurile date,prin caracterul sau.
Practic, este un om de la care ai ce invata,datorita stilului ei atat de cald,politicos etc.
Clar,fara nici o indoiala,o aleg pe Michelia, tot respectul pentru dansa, pentru ca MERITA, nu ca altii care numai stiu sa dea raspunsuri aiurea, fara sa ajute omul, iar de comportament nu mai zic.
O seara cat mai placuta tuturor!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Evident il votez pe Ioandelasal. Are raspunsuri cit se poate de pertinente si la obiect. Stie despre ce vorbeste, isi cunoaste meseria si este util majoritatii celor de aici, indiferent ca au postat o intrebare sau nu. Merita si titulatura de expert (ca Brigaela, Andraxur, Psiholoaga si alti citiva experti) dar in aceeasi masura si pe cea de user al anului. Mai mult de atit, nu s-a implicat in dispute si nu are nimeni ce sa-i reproseze (asta ca un apropo la mail-ul pe care tocmai i l-am trimis Cristinei.TPU). So, are sustinereamea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ioandelasal.
Dacă iese NeluL, ies la pensie.

| MihaiGe a răspuns:

Ioandelasal

| CannbalCorpse a răspuns:

NeluL happy

| blueheart a răspuns:

Greece12

| wtxwhdxifdjebdd a răspuns:

Eu.

| CryChristiAN a răspuns:

EU unul i-as alege pe:
a) neluL
b) Apache
c) Caramela
d) EmaS
e) evenso
f)Ioandelasal

Va doresc sanatate!

| FastAndFurious a răspuns:

Ioandelasal sau Nelul.
Ofera informatii complete, profesioniste si utile.

| PotatoMustDie a răspuns:

Utilizatorul anului, dupa parerea mea, ar trebui sa fie "neluL". Este foarte priceput in ceea ce face si da raspunsuri pe intelesul tuturor. Nu degeaba este pe pozitia I in clasament.

| Addaa1998 a răspuns:

Am 3 preferinte:3Apache
2NeLul
1Caramela!

| raresbarbier a răspuns:

LaYzcraft

| availablehandyman a răspuns:

Eu!

| Anonimuuuussssss a răspuns:

Cred ca evenso ar merita sau neLuL

| Raquella a răspuns:

Evident ca NeluL!

| OaNaArEcOnTpEtPu a răspuns:

@Caramela!

| IssabellaLoLa a răspuns:

HM...cred ca as recomanda-o pe yzzuka laughing
cred ca este potrivita laughing)

| myruna2012 a răspuns:

Ioandelasal
NeluL
Bursuc
Myruna2012
big grin

| GoddessMaui a răspuns:

Ioandelasal. El raspunde la intrebarile serioase, care sunt utile in viata reala.

| oo3 a răspuns:

Parerea mea este ca NeluL. merita din plin sa fie Utilizatorul anului 2012.

| HighDefinition a răspuns:

Ioandelasal, are experiență și este matur.

| SuperSaiyan4 a răspuns:

Norman ca zic ca eu.

| dragoilidia a răspuns:

Eu.

| sucul a răspuns:

Pai cred ca aplee ar merita

| Madallina3 a răspuns:

Noname