Cine ti-ar placea sa fie Utilizatorul anului 2013?

Dam drumul nominalizarilor pentru Utilizatorul anului 2013. :)

Voi pe cine propuneti? Ca si anul trecut, pastram aceeasi conditie: poate fi oricine cata vreme intruneste conditia ca in ultimul an sa fi avut cel putin pe o perioada de 6 luni minimum 20 de raspunsuri pe luna. Cele oferite la Trivia/Amuzante nu sunt luate in considerare. Nu pot fi nominalizati cei care au castigat deja titlul de Userul Anului.

Va asteptam aici nominalizarile printr-un raspuns pana miercuri, 11 decembrie, la pranz. Dupa ce validam candidatii, dam drumul votarii si va lasam sa decideti cine va castiga titlul in 2013.

Alexandra - TPU

186 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna seara!
Propunerile mele sunt:
bursuc001, OnuOnulica, Caramela, NeluL.
O seara frumoasa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nelul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nelul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Raman fidel conform educatiei: Harciog! na ma! nu stiu daca esti viu, da' tu ia si simte-te bine laughing

| Hombre a răspuns (pentru anonim_4396):

E viu Harciogul dar cauta cai verzi, alte surse zice ca sta calare pe butoaie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mult succes.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.Inferno
2. Nelul
3. ErrorFound
4. exile
5. Mădă0611

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

OnuOnulica!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu îl votez pe NeluL! De cînd există TPU el m-a ajutat cu orice.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.tpu.ro/utilizator/aainrf

| τττ a răspuns:

Ingerinfrant

| August99 a răspuns:

NeluL

| NoSmile a răspuns:

Buna!
Greece12.

| piTiCcu a răspuns:

Sugestiile mele ar fi :
neluL
Apache
ingerinfrant

| DanielVălean a răspuns:

Pe Caramela

| Florenta16 a răspuns:

Danysan

| SuneteDeChitara a răspuns:

Clar, NeluL.

| adrianbestboy98 a răspuns:

Eu

| BonneLess a răspuns:

Eu. big grin

| RoboțelulAndroidDinTelefon a răspuns:

NeluL, Musique, NoName, Brigaela, caramela, Legiuitoarea.

| raresbarbier a răspuns:

Caramela

| alii98 a răspuns:

Alii98

| Ironicnαme a răspuns:

CautNume

| Чернобыль a răspuns:

NeluL.

| JucărieLEGO a răspuns:

Eu le sustin pe greece12, ardnaxur1961 si mihaela34. Numai femei bune si puternice votez anul asta.

| мιнαɛℓα36 a răspuns (pentru JucărieLEGO):

Oh!
Si eu sustin pe A...ero, baiat fain si inteligent. Pacat ca nu mai are conthee hee

| JucărieLEGO a răspuns (pentru мιнαɛℓα36):

He,he, el are treaba sa fie primar in orasul lui virtual...inca cu probleme la podul de intrare in oras peste un rau lung... big grin dar va avea acces candva!

| ihacoswhy a răspuns:

NOname

| Raptorz a răspuns:

IRazvy rolling on the floor

| Andandut a răspuns:

Doamna Brigaela!