| loredanalorena a întrebat:

Cum imi adaug o melodie la profil? Am incercat acolo unde scrie "Ce muzica asculti?" si am scris site-ul melodiei unde scria Link Youtube dar imi spune ca e gesit site-ul?! Help me please!

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

Adaugi linkul...dai copy-paste la link!
ca la asta de ex :
http://www.youtube.com/watch?v=MJlo0hWnZWc&feature=fvwrel
si 2 ) verifica sa stergi chestia aia cu link youtube inainte

2 răspunsuri:
| TPU.ro a răspuns:

Dupa cum ti-a spus si @Apache, dai copy-paste link-ului de pe youtube.com. Nu pot fi incarcate decat melodii de acolo. Daca tot nu reusesti, scrie-ne pe contact@TPU.ro

Alexandra - TPU

| xCaTgIrLx a răspuns:

Si eu tot am incercat sa scriu nuemel melodiei pe care o ascult! dar nu stiu ce aresad